Svatební šaty

Svatební salon Paris

Svatební šaty

Ve svatebním salonu PARIS najdete exkluzivně svatební šaty značky DEMETRIOS a COSMOBELLA. Svatební šaty DEMETRIOS patří mezi nejžádanější svatební šaty v Evropě. Jsou jiné než svatební šaty z ostatních kolekcí nabízených u nás. Jsou to svatební šaty, ve kterých se budete cítit jako opravdová nevěsta. Proměňte se v našich svatebních šatech v nádhernou nevěstu, kdy se ženichovi při pohledu na vás rozbuší srdce a svatebčanům se bude tajit dech.

Výpůjční doba námi nabízených svatebních šatů je na čtyři dny, běžně od pátku do pondělí. Na více dnů dle domluvy. V ceně je vyčištění svatebních šatů, nachystání, úprava na míru, minimálně dvě zkoušky a běžné ušpinění svatebních šatů ve svatební den.

Vyberte si zde na stránkách z části naší kolekce. Celou nabídku svatebních šatů Vám rádi předvedeme osobně ve svatebním salonu Paris, kde je možné svatební šaty vyzkoušet v jedné ze čtyř prostorných kabin. Obsluha je několikrát ročně školena a proto jistě oceníte milý, trpělivý a profesionální přístup celého personálu. Svatební šaty můžete vyzkoušet se všemi možnými doplňky - bižuterií, závojem, ozdobou do vlasů, spodním prádlem,… a hned uvidíte, jestli je vše perfektní a dobře sedí.

Navštivte nové stránky svatebního salonu Paris www.salonparis.cz

Svatební salon Paris
Nahoru
Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz