Časopis Nevěsta

Časopis Nevěsta

Časopis Nevěsta Nové vydání Něvesty 2013 již v salonu nebo na vaší matrice!
Svatební časopis NEVĚSTA vychází jedenkrát ročně a vydává jej svatební salon Paris v Ostravě. Zdarma ho získáte na sňatkových matrikách na Moravě nebo si jej můžete koupit v novinovém stánku, anebo v našem e-shopu.
V letošním vydání najdete rozhovor s Olgou Lounovou, skutečné svatby českých nevěst, velký účesový speciál, svatební kytice, svatební dorty i sladký svatební stůl. Rozhodně nechybí kolekce svatebních šatů přední světové firmy Demetrios, móda pro malé družičky i móda pro maminky.
Chcete, aby se o vaší svatbě dlouho povídalo, jak byla skvělá, vše perfektně zvládnuté a naprosto dokonalé? Vyberte si z našeho svatebního časopisu ty správné tipy a rady pro vaši svatbu, objednejte si naše partnerské firmy, kterých je rok od roku stále více, oblékněte se do našich krásných šatů a obleků a vyjde Vám svatba Vašich snů.

Vybíráme z mnoha dopisů a e-mailů, které nám napsaly čtenářky předchozích vydání:

Moc děkuji za Váš nádherný časopis. Je skvělý. Přečetla jsem jej jedním dechem a celou dobu až do svatby byl naším velkým pomocníkem.
Martina Kempná, Praha


Děkuji za zaslání svatebního časopisu Nevěsta. Ze své svatby jsem byla docela nervózní, chtěla jsem mít všechno skvělé a krásné. Po přečtení Vašeho časopisu jsem se dozvěděla tolik věcí, že příprava naší svatby proběhla úplně hladce a za to vděčím i Vám. Využila jsem firmy, které jste doporučili a bylo to znát, že jsou to opravdoví odborníci. S ničím nebyl problém, vše bylo, jak jsme se domluvili a svatba byla úžasná. Byl to náš nejhezčí den v našem životě. Posílám Vám i pár foteček ať se sami podíváte :-)
Petra a Martin Slončíkovi

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz