Svatební salon Paris v Ostravě

Svatební salon Paris

Svatební salon Paris

Svatební salon Paris Na ploše 250 m2 si můžete v našem salonu pohodlně a v klidu vybrat z naší nabídky. Svatební šaty, pánské obleky i šaty pro družičky máme vystaveny na třiceti figurínách. Rádi vám kterýkoliv model vyzkoušíme v jedné ze čtyř prostorných kabin. Vaši poradci se můžou pohodlně před kabinami posadit nebo vám asistovat při zkoušení. Přímo u zkušebních kabin najdete velkou nabídku svatební bižuterie, ozdob do vlasů, rukaviček, svatebních doplňků, svatebního spodního prádla i svatební obuvi. Vše si můžete ihned vyzkoušet. Jen tak uvidíte, jestli vše ladí k šatům a vyberete si ty nejvhodnější doplňky a ušetříte peníze za špatně koupené prádlo, doplňky nebo bižuterii. Naše asistentky vám budou nápomocny při výběru toho pravého modelu pro vás. Umí poradit, ale také naslouchat vašim přáním a potřebám. Jsou tady pro vás, proto se na cokoliv ptejte. Našim zákazníkům nic nevnucujeme, ale odborně poradíme a hlavně vám vše, co si u nás objednáte, perfektně na váš velký den sladíme a připravíme.

Svatební salon Paris Ve vstupní hale se můžete v klidu posadit a nad šálkem dobré kávy nebo pramenité vody si můžete vybírat z pěti katalogů svatebních šatů ty své. Nabízíme kolekci šatů DEMETRIOS, COSMOBELLA a PRONUPTIA de PARIS. Ve vstupní hale si také můžete vybrat v pohodlné sedačce svatební oznámení. V nabídce jsou oznámení českých, ale také zahraničních firem a vybírat můžete z 15 katalogů od luxusních oznámení až po jednoduché kartičky. Naše snubní studio nabízí přes 300 vzorků snubních prstenů, které si můžete vyzkoušet na ruce a zblízka a v klidu prohlédnout. Dalších 300 vzorů je možné vybrat z katalogů, ale mít prsten na ruce, je vždy ta nejlepší varianta pro výběr vašeho snubního prstenu, který vybíráte na celý následující život.

Svatební salon Paris Máte již děti nebo vaši poradci přijdou se svými ratolestmi? U nás to vůbec nevadí a pro vaše děti máme připravenou spoustu hraček na hraní, omalovánky, pastelky a samozřejmě i nějaké sladkosti. Pokud se výběr toho správného modelu o chvíli protáhne, klidně si můžete miminka u nás nakojit i přebalit.

 

Historie salonu

Majitelkou svatebního salonu PARIS je Renáta Baková. Kouzlu a kráse svatebních šatů propadla již v roce 1991, kdy otevřela svůj první salon pod názvem RENÁTA.

Po úspěchu již rok na to otevírala další nový salon v centru Ostravy , s názvem BRAUT, který byl v OD Hasso. V roce 1995 byla oslovena zástupci firmy Pronuptia de Paris o spolupráci a zastupování této značky v Ostravě a v ještě v tomto roce otevírala první značkový salon v Ostravě pod logem firmy PRONUPTIA de PARIS za osobní účasti generálního ředitele firmy pana Gerarda Labouze a novinářů.

Obrovské pracovní nasazení, nové nápady, profesionální přístup k zákazníkům a vždy vybrané ty nejzajímavější a nejkrásnější modely se odrazily v práci a úspěchu a vyhouply tento salon na pomyslnou špici svatebních salonů na Moravě, kde se drží již 13 let. Krédem paní majitelky je: "Vždy je ještě prostor na zlepšení a zdokonalení", proto se rozhodla k rozšíření nabídky šatů o prestižní a velmi luxusní kolekci světoznámé značky. Po úspěšném jednání s prezidentem společnosti se podařilo přivézt i pro naše nevěsty luxus, který si v Evropě již nevěsty dávno předtím dopřávaly. Svatební šaty z kolekce DEMETRIOS a COSMOBELLA jsou naprosto originální, elegantní a po shlédnutí kolekce si každá nevěsta přeje alespoň zkusit některý z modelů.

Časopis

Jsme jediný svatební salon, který vydává pro snoubence svatební časopis Nevěsta s radami pro snadnější zvládnutí svatebních příprav a spoustou inspirativních nápadů pro vaši svatbu. Vždy přinášíme rozhovor se známou osobností a kolekci svatebních šatů pro vaši inspiraci. Naši partneři vám nabízí své služby pro váš velký den, ať to jsou cukráři, kadeřníci, květináři, restauratéři, fotografové, ….

Svatební asistentky

Svatební salon PARIS nabízí jako první a jediný salon, službu osobní asistentky pro vaši svatbu. Vyberte si svou asistentku v našem salonu, která vás provede od výběru šatů, doplňků až po úpravu vašeho modelu či snad oblékání svatebních šatů u vás doma v den svatby. Kdykoliv navštívíte náš salon, bude se vám věnovat jedna osoba, kterou si zvolíte, včetně majitelky salonu, až do dne vaší svatby. Poradí vám s vašimi přáními a dotazy. Se svou asistentkou budete nejspokojenější nevěsta. Pokud nestíháte svatební přípravy a zkoušky šatů, přijedeme v den svatby k vám, přivezeme vám i nažehlené svatební šaty, upravíme vám je na míru, oblečeme vás, upravíme a vy pak v klidu můžete odjet bez shonu a stresu ke svatebnímu obřadu.

Platební karty

U nás můžete za veškeré služby i zboží platit platební kartou. Akceptujeme tyto platební karty: Platební karty

Veškeré zboží zasíláme i na dobírku.

 

Proč si vybrat svatební salon PARIS?

  • Naše jméno a pověst stojí na profesionálně odvedené práci a stovkách spokojených nevěst, ženichů, družiček,....
  • Originalita a jedinečnost našich modelů. Nenajdete je v každém druhém salonu
  • Prvotřídní a nejlepší značkové zboží
  • U některých značek výhradní zastoupení pro Ostravu nebo region - Demetrios, Cosmobella, Wilvorst, Primossa,...
  • Výjimečná ucelená nabídka všech svatebních služeb, zboží i doplňků
  • Svatební časopis Nevěsta s nabídkou partnerů
  • Svatební akce, show, přehlídky, dny pro nevěsty,....
Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz