Rozhovory

Svatební salon Paris

LUCIE BORHYOVÁ VE SVATEBNÍCH ŠATECH

LUCIE BORHYOVÁ LUCIE BORHYOVÁ Vystudovala odbornou školu publicistiky, po škole nastoupila do TV Nova jako redaktorka vedoucího zpravodajství a nyní ji můžeme skoro denně vídat v nejsledovanějším hlavním zpravodajství.

Je stále svobodná, usměvavá a krásná a potkali jsme se u focení svatebních šatů pro časopis Nevěsta.

Jak se Vám fotilo ve svatebních šatech, cítila jste se romanticky?

Přiznám se, že moc romanticky založená nejsem, ale bylo to příjemné. Šaty se mi líbily, každé byly něčím zajímavé, ale že bych se kvůli tomu měla vdávat, to zase ne.

Zaujaly Vás některé šaty více než ostatní?

LUCIE BORHYOVÁ LUCIE BORHYOVÁ Jedny byly opravdu krásné, v takových bych se i vdávala. Líbilo se mi, že jsou jednoduché, ale zároveň byly romantické, luxusní.

Cítila jsem se v nich dobře pro jednoduchost střihu a půvabu krajky. Krajka byla rafinovaně zdobená stužkami a když mi oblékli ještě rukávy a připevnili dlouhý vyšívaný závoj……

Přiznáte se, jestli se někdy chcete vdávat, nebo Vám připadá manželství jen zbytečný kus papíru?

LUCIE BORHYOVÁ LUCIE BORHYOVÁ Vdávat se určitě chci, ale v nejbližší době to nebude. Stále mám pocit, že jsem nepotkala toho pravého, kdy mi srdce řekne, to je ….ON - ten pravý, se kterým chci být navždy, mít s ním děti a sdílet s ním dobré i zlé.

V tomhle jsem docela staromódní, myslím, že naši mi vštěpili dobré mravní zásady. Manželství má být na celý život. Manželství je o toleranci, slušnosti a taky důvěře a pokud se jednou rozhodnu, že s někým chci žít celý život, tak pro to udělám vše, aby to tak bylo. Chci, aby bylo doma krásně, veselo, abychom byli šťastná rodina.

A sníte někdy nebo máte představu jakou byste chtěla mít svatbu?

LUCIE BORHYOVÁ Jak jsem už říkala, moc romanticky založená nejsem, ale svatbu bych chtěla hodně romantickou a krásnou. Chtěla bych ji mít nějak nevšední, abychom na ni vzpomínali, třeba u moře, na pláži, něco jiného než klasika v obřadní síni.

Byla jsem hostem na jedné, která se mi hodně líbila. Bylo to u moře, stáli jsme na útesech, pod námi se tříštily o skály vlny, bylo už šero. Všichni hosté měli zapálené svíčky a všude kolem bylo také spousta svíček a plápolajícího světla, ve větru vlál nevěstě závoj. To byla tak kouzelná atmosféra, to se mi líbilo.

Bude to jednou velká svatba nebo utečete někam jen s ženichem a se svědky před bulvárními novináři a hordami fotografů?

Jak velká bude, to nevím, ale určitě chci, aby u tohoto okamžiku byli mí nejbližší, má rodina, mí přátelé. Chci, aby tento okamžik sdíleli se mnou.

A co děti, chcete jich hodně nebo se chcete věnovat kariéře?

Děti k manželství patří, určitě bych i já děti chtěla. Co se mně týká, tak jedno dítě mi přijde málo, aby nebyl jedináček a tři jsou už asi moc, tak dvě by bylo akorát. Ale jak to někdy bude….:-))

Dnes jste velmi krásná, přitažlivá pro muže, velmi hezky se oblékáte. Byla jste i v dětství holčička, která o sebe pečuje a přemlouvá maminku, aby ji koupila ty úžasné šatičky?

Ani ne, já jsem se více kamarádila s klukama. Hráli jsme fotbal, stavěli bunkry. Ale když jsem jezdila k babičce na chalupu, tak jsem se vždycky zavřela a zkoušela všechny ty šaty co tam babička měla. Pokaždé jsem vyšla v něčem jiném a všem jsem se ukazovala. Babička mi říkala, že jsem její malá fintilka.

Máte teď něco v plánu, chystáte se na nějakou změnu?

Já nejsem moc typ, který něco plánuje. Beru život jaký je. Říkám si, že co má přijít, to přijde a nijak extra nic neplánuji. Život se plánovat nedá.text: Renáta Baková, foto: Marie Votavová, kytice: Michaela Kamasová

Svatební salon Paris, 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava
Otevírací doba: Po–Pá 9.30–18.00 hod., Sobota 9.00–12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: nevesta@email.cz