Ženich

Svatební obleky Wilvorst

Nová kolekce obleků Wilvorst 2009 Ženich není jen nezbytným doplňkem nevěsty. Jsou oba pro tento den, pro tento slavnostní okamžik, spojeni nejen vyřčeným „ano“, ale také harmonií svého zevnějšku. Svatební oblek bude nejvhodněji vybrán po rezervaci svatebních šatů nevěsty, kdy již bude zřejmá barva šatů a celkové ladění barev a svatební kytice. K sněhově bílým šatům bude nádherně kontrastovat luxusní černý oblek se světlejší nebo naopak barevnou vestou a regatou, barevně korespondující s barvou svatební kytice. Vhodnou volbou bude i oblek světlých barev, nebo zcela bílý. K šatům smetanových a krémových barev dobře ladí stejné tóny obleku - hnědý, světle krémový, černohnědý. Nejnovější trend pro svatební obleky jsou lesklé, až kovově vypadající tkaniny, proužky různých textur, střídající i dvě barvy. Střihy obleku kladou důraz na vypasování a „in“ jsou saka kratší. Košili má mít ženich bílou, má-li nevěsta bílé šaty, krémovou, má-li krémové šaty. Límec frakový nebo s tzv. límcem „žralok“, s dlouhými rukávy na manžetové knoflíky. V salonu Paris oblékneme nejen ženicha, ale i svědka, tatínka a ostatní svatební hosty. I v den svatby jsme kompletně oblékli ženicha od hlavy k patě, který přišel o svá zavazadla.
Pokud chcete ve svůj svatební den vypadat skvěle, přijďte se podívat na naši svatební kolekci. Rádi Vás přivítáme osobně ve svatebním salonu Paris v Ostravě a odborně poradíme a vybereme oblek, košili, boty, kravatu, regatu i opasek.

Svatební salon Paris | 28. října 38, 702 00 Moravská Ostrava | Otevírací doba: Po–Pá 9.30 – 18.00 hod., Sobota 9.00 – 12.00 hod.
Tel./Fax: 596 111 119, Mobil: 777 946 016, E-mail: info@salonparis.cz